Gülümser Heper

Cumhuriyet Halk Partisi - Sivas Belediye Başkan Adayı

Gülümser Heper

1964 Sivas doğumlu.  İlk, Orta ve Lise Eğitimini Sivas’ta tamamladı. Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Aynı Üniversitede İç Hastalıkları Ana Bilim Dalında araştırma görevlisi olarak çalışmaya başladı. Sivas’ta Kronik Böbrek Hastalıkları Derneğini kurdu ve başkanlığını yürüttü. 1992’de İç Hastalıkları Uzmanı oldu. 1993’de Kardiyoloji Kliniğinde Kardiyoloji İhtisasına başladı. 2003 yılında Kardiyoloji Doçenti, 2008’de Profesör oldu. Kardiyoloji Ana Bilim Dalı Bölüm Başkanı seçildi.

Ulusal ölçekli birçok gazetede sosyal alanda yayınlanmış makaleleri bulunan Gülümser Heper bir çocuk annesidir

ADAYIN HABERLERİ

CHP, Seçim Startını Alibaba’dan Verdi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), 2014 yılında yapılacak olan Yerel Yönetimler Seçimlerinin startını Alibaba Mahallesi’nden verdi.   Cemevi’nde düzenlenen toplantıya Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Malik Ecder Özdemir, Partinin belediye başkan adayı Prof.

24 Aralık 2013 Tarihinde Eklenmiş, Devamını Okumak İçin Tıklayınız

CHP Sivas Belediye Başkan Adayı Prof.Dr.Gülümser Heper

Cumhuriyet Halk Partisinden Sivas Belediyesi Başkanlığına ilk kadın adayı olan Gülümser Heper, hem aday adayı olduğunu açıkladı hem de yapacağı çalışmaları anlattı. Ankara’da özel bir hastanede kardiyoloji uzmanı olarak görev yapan Prof. Dr. Gülümser

28 Ekim 2013 Tarihinde Eklenmiş, Devamını Okumak İçin Tıklayınız

Güncel Haberler